Jak działają popularne leki na potencję? Jaka jest ich skuteczność?

Problemy z erekcją zdarzają się każdemu. Nic dziwnego, że ktoś z nas ma gorszy dzień, jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe. Jednorazowa sytuacja nie powinna jednak sprawiać problemu. Jednak kiedy mamy z tym do czynienia przynajmniej kilka razy w tygodniu, powinniśmy poczuć się zaalarmowani. Co można w tej sytuacji zrobić? Lekarze i specjaliści polecają uniwersalne zastosowanie, jakie niosą ze sobą środki na potencję. Na co pozwalają? Jaką mają skuteczność? Na te pytania odpowiedź znajdziesz w treści poniższego tekstu.

Na co pozwalają środki na potencję?

Leki ma potencję to nic innego jak substancje, które mają za zadanie spowodować pewne przemiany w naszym organizmie, które będą skutkowały wzmożonym wzwodem. Środki te pozwalają na przedłużenie erekcji nawet do kilku godzin, jednak powinny być stosowane z umiarem i przez osobę, które nie posiadają żadnych przeciwwskazań. Wszystkie z nich można wyczytać w ulotce.

Sama dawka takiego leku różni się w zależności od substancji aktywnej. Sildenafil będący środkiem dostępnym bez recepty w Polsce jest dostępny pod wieloma nazwami handlowymi. Jego dawkowanie wynosi od 10 do 80 mg. Trzeba jednak pamiętać, że zwiększenie dawki nie zawsze powoduje lepszy efekt, a zwykle zwiększa efekty uboczne. Optymalna dawka dla większości mężczyzn około 20 mg na jeden raz.

Środki na potencję należy stosować maks. raz dziennie

Nie należy stosować tego leku więcej niż raz na dobę. Stosowanie kilka razy w tygodniu powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem, a w przypadku wystąpienia znaczących niepożądanych działań, należy zaprzestać korzystania z leku i również udać się do lekarza. Skuteczność tego rodzaju terapii jest doraźna i nie ma efektu długotrwałego. Z tego powodu stoi na bardzo wysokim poziomie, który wynosi blisko 95%.