Swędzenie, pieczenie i upławy? Preparat Infectvagin pomaga w leczeniu zapaleń pochwy

Zapalenia pochwy są powszechnie diagnozowane u wielu kobiet. Aby załagodzić towarzyszące im objawy, warto zastosować preparaty działające miejscowo, które szybko likwidują chorobotwórcze drobnoustroje i sprzyjają naturalnej regeneracji nabłonka układu płciowego.

Zapalenia pochwy – nawracający kobiecy problem


Za pojawienie się zapaleń pochwy najczęściej odpowiedzialne są drobnoustroje – bakterie oraz grzyby. Wiele z nich naturalnie bytuje we florze pochwy, lecz na skutek niekorzystnych czynników zaczyna się szybko namnażać, by dać nieprzyjemne objawy.

Najczęściej do zapalenia pochwy dochodzi na skutek:

  • obniżenia odporności
  • niedostatecznej higieny
  • stosunków seksualnych z różnymi partnerami
  • korzystania z publicznych toalet, saun, basenów, solariów
  • noszenia nieprzewiewnej bielizny
  • antybiotykoterapii

Infectvagin – globulki dopochwowe na zapalenia pochwy


Przy pojawieniu się uczucia swędzenia, pieczenia, a także upławów, nie warto ich lekceważyć, ponieważ mogą prowadzić do poważniejszych problemów. Zastosowanie odpowiednich leków pozwala na szybkie zmniejszenie nieprzyjemnych dolegliwości.

Globulki dopochwowe Infectvagin zostały stworzone po to, aby przynieść ulgę przy zapaleniach pochwy oraz szyjki macicy różnego pochodzenia, w tym bakteryjnych i grzybiczych. Także mogą być one używane podczas leczenia nadżerek oraz po zabiegach ginekologicznych, by odbudować nabłonek i mikroflorę pochwy.

Do zakupienia Infectvaginu nie potrzeba recepty – preparat dostępny jest w aptekach działających stacjonarnie i internetowo.