Maxigra go 4 tabletki – skuteczna pomoc w kłopotach ze wzwodem

Problem z erekcją może spotkać każdego mężczyznę. Jeżeli jest to długofalowy problem, to zawsze warto skonsultować się z lekarzem, w doraźnych sytuacjach skutecznie pomogą leki dostępne bez recepty, które zawierają w sobie sildenafil, czyli substancję o wysokiej skuteczności w leczeniu impotencji. Składnik ten znajduje się między innymi w Viagrze oraz w Maxigra go 4 tabletki.

Działanie jest całkiem proste

Sildenafil jest substancją czynną, która powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych. Dzięki temu zwiększa się napływ krwi do penisa podczas odpowiedniego podniecenia seksualnego. Niweluje to problem z uzyskaniem wzwodu oraz jego utrzymaniem podczas stosunku. Dzięki temu lek zdecydowanie podnosi jakość życia intymnego, pewność siebie oraz wpływa na pozytywne relacje emocjonalne z partnerką. Maxigra go 4 tabletki to forma pastylek do rozgryzienia i żucia. Powinno przyjmować się ją na około pół godziny przed planowanym współżyciem.

Przeciwwskazania do stosowania Maxigry go 4 tabletki

Jak każdy lek, tak i ten ma pewne przeciwwskazania. Przede wszystkim nie powinien być stosowany u osób, które wykazują nadwrażliwość na składniki leku. Również przyjmowanie niektórych leków, m.in. uwalniających tlenek azotu jest jednoznaczne z rezygnacją z przyjmowania sildenafilu. Ciężka niewydolność serca, niestabilna dławica piersiowa – to również choroby wykluczające Maxigrę go 4 tabletki. Lek najlepiej również zażywać na czczo, ponieważ jest wtedy najskuteczniejszy oraz całkowicie zrezygnować z alkoholu.