Kanadyjskie krople Toda

Krople Toda to kanadyjska mieszanka ziołowa zawierająca w sobie ząbki czosnku, czarne jagody oraz owoce głogu i rokitnika. Ze względu na naturalne pochodzenie składników do przygotowania kropli potrzebne są jedynie składniki w postaci biologicznie czystej, czyli takiej, którą można bezpiecznie i bez problemów wprowadzić do krwiobiegu.

Stara receptura


Skład kropli Toda nie jest przypadkowy, a jego receptura przekazywana jest z rąk do rąk już od starożytności, jednakże współczesny skład został opracowany przez nowoczesne laboratoria kanadyjskie pracujące przy przestrzeganiu wszelkich standardów GMP.

Krople Toda w swojej prostej postaci polecane są osobom z wadami serca oraz z chorobami układu krwionośnego. Oprócz tego ze względu na wysoce stężoną obecność aktywnych składników doskonale wpływa na poprawienie odporności organizmu, zwalcza przeziębienie oraz uśmierza ból w przypadku dolegliwości od strony układu pokarmowego. Krople działają rozkurczowo na naczynia krwionośne, tak więc ich działanie na serce jest oczywiste.

Doskonała jakość zebranych w jeden preparat składników pozwoliła na stworzenie czegoś, co faktycznie pozwala na wprowadzenie do organizmu równowagi, która za sprawą licznych chorób, stresów i innych sytuacji jest zwykle w stanie opłakanym. Dobrze zastosowane krople, podawane pod język regularnie wzmocnią organizm i sprawią, że ulga i uczucie zdrowienia przyniosą ze sobą wyjątkowo dobry nastrój i polepszenie samopoczucia na więcej niż tylko chwila, jeden dzień, czy też tydzień.